درباره ما


Arnika Salamat pharmaceutical Co.

شرکت داروسازی آرنیکا سلامت

شرکت داروسازی آرنیکا سلامت در سال 1388 با هدف تولید انواع داروهای انسانی تاسیس شد. شرکت آرنیکا سلامت با استفاده از فناوری های روز دنیا در تولید دارو در صدد پایه گذاری جایگاه ارزشمند داروسازی ایران در عرصه بین المللی است. هدف این شرکت ارتقا عمومی سلامت در جامعه با استفاده از فن اوریهای نوین و کارامد و بکار گیری آخرین روشهای مورد استفاده در عرصه بین المللی در زمینه فرآورده های مطلوب دارویی است. استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه ممکن در سطح جهان به همراه سود جستن از تکنو لوژیک ترین دستگاه های تولید و نیز استفاده از افراد متخصصی که سالها در امر فرمولاسیون فعالیت داشته اند ما را به سوی دستیابی به محصولاتی ارزشمند و کیفی رهنمون ساخته که در خور نام ایران است.

شرکت آرنیکا سلامت با استفاده از سه عامل "تخصص" ،"کیفیت "و "فن آوری" در صدد ایجاد تحول در عرصه تولید دارو می باشد .

 • تخصص گرایی
 • سلامت محوری
 • کیفیت مداری
 • کارگروهی
 • توسعه پایدار
 • نوآوری وخلاقیت در بهبود سلامت عمومی

چشم انداز

شرکت داروسازی آرنیکا سلامت در نظر دارد با استفاده از نیروهای متخصص بومی مسلط بر دانش داروسازی واستفاده از فن آوری روز دنیا به امر تولید با کیفیت دارو در کشور کمک نموده و سپس با هدف قرار دادن بازارهای جهانی کیفیت و کارآمدی صنایع داروسازی ایران را به جهانیان ثابت نماید.

ماموریت شرکت

بکار گیری متخصصین داروسازی آشنا به دانش روز به منظور رفع نیازهای دارویی کشور بسط و گسترش فن آوریهای جدید در تولید داروهایی با کار آیی بیشتر و عوارض جانبی کمتر ایجاد محیطی مناسب جهت شکوفایی استعدادهای جدید از طریق کارگروهی منسجم و هدفمند ایجاد ارتباط تنگاتنگ با پزشکان به منظور تعامل برای تولید داروهای موثرتر ومطمئن تر.

ارزشها

 • تخصص گرایی
 • سلامت محوری
 • کیفیت مداری
 • کارگروهی
 • توسعه پایدار
 • نوآوری وخلاقیت در بهبود سلامت عمومی

خط مشی

این شرکت قصد دارد با سود جستن از تخصص کارکنان متعهد و ایجاد کار گروهی منسجم با ایجاد نوآوری وبهبود کیفیت در محصولات تولیدی در سطح کشور باعث بسط سلامت و ارتقا آن شده وبه توسعه پایدار نائل گردد.همچنین با استفاده از استعدادهای موجود در کشور ویاری گرفتن از ظرفیتهای موجود ،محصولات خودرا به منطقه وجهان صادر نماید.

محصولات ما


Suppository

Suppository dosage form is one of the highly used medicinal products. Due to the creation of a suitable blood concentration of the drug in a short time, suppositories containing analgesics are highly recommended by doctors. In children, in particular, anti-fever suppositories are highly regarded by pediatricians to control fever while the child is not wake.

Read More

تحقیقات و توسعه

عمده فعالیت های این بخش :

 • انتخاب مولکول دارویی جهت تولید
 • انجام مطالعات پره فورمولاسیون
 • فورمولاسیون داروهای جدید
 • تغییر یا تصحیح فورمولهای داروهای تولیدی شرکت
 • انجام مطالعات ساخت داروهای جدید

درعرصه داروسازی یکی از ارکان پیشرفت وماندگاری ،تحقیق و توسعه می باشد . نوآوری در تحقیق و توسعه هموار کننده ایجاد داروهای جدید با عوارض کمتر و کارآیی بیشتر میباشد.گروه تحقیقات و توسعه شرکت داروسازی آرنیکا سلامت با بروز رسانی اطلاعات خود همواره درصدد بهبود بخشیدن در زمینه فرمولاسیون داروهای تولیدی خود بوده و از این راه درارتقاء سلامت جامعه می کوشد .

بخش تحقیقات و توسعه شرکت داروسازی آرنیکا سلامت آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های داروسازی و دانشگاه ها در زمینه های مختلف تولید اعلام می نماید در صورت تمایل با پست الکترونیکی info@arnikahealth.com تماس حاصل فرمایید .

همکاری تجاری

شرکت داروسازی آرنیکا سلامت به منظور بسط و توسعه سلامت در کشور و جهان آماده همکاری در زمینه های مختلف تولید بصورت ساخت قرار دادی ،تحت لیسانس ویا انتقال تکنولوژی با شرکتهای خارجی و داخلی میباشد . به همین منظور از کلیه شرکتهایی که در زمینه های مختلف دارویی فعالیت دارند دعوت به عمل می اورد که در راستای مشارکت در تولید فرآورده های دارویی مختلف با ما تماس حاصل فرمایند تا در زمینه همکاری تعامل سازنده صورت پذیرد.
در زمینه ساخت قرار دادی برای شرکتهای دارای دانش ساخت و فرمولاسیون های جدید دارویی ،این شرکت آمادگی دارد تا امکانات خود را در اختیار این عزیزان قرار داده تا در اعتلای صنعت داروسازی و تولید محصولات نوین گامی جدید برداشته شود. همچنین این شرکت تمایل دارد در زمینه تولید تحت لیسانس با شرکتهای معتبر همکاری همه جانبه بعمل آورد.و نیز در مورد انتقال تکنولوژی شرکت داروسازی آرنیکا سلامت مشتاقانه بدنبال شرکای تجاری در زمینه تولید محصولات نوین دارویی میباشد .

For More Information, Please Contact Us

NEWS

Cholesterol levels improve with weight loss ...

January 29, 2016

A University of California, San Diego School of Medicine study finds that weight loss...


FDA Approves Integra Omnigraft Dermal...

January 7, 2016

Food and Drug Administration today approved a new indication...


Biologists develop method ...

January 22, 2016

A team of biologists and biomedical researchers has developed a new method to determine...

Copyright 2016 www.arnikahealth.com All Rights Reserved